Real­izu­jąc poszczególne zlece­nia priorytetowo traktujemy wytyczne klientów, którzy pragną pozostawić po swoich blis­kich ostat­nią pamiątkę.

Dysponujemy szerokim katalogiem nagrobków i tablic. Sprawimy, że wybrane przez Państwa miejsce spoczynku będzie miało wyjątkowy i schludny wygląd.

Wykonujemy nagrobki w każdym wymiarze oraz grubości płyt, w kształcie w jakim sobie Państwo życzą oraz pełnej gamie kolorów granitu z całego świata.

Wzory nagrobków

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nagrobki podwójne, pojedyncze, dziecięce, grobowce oraz krypty. Poniżej prezentujemy jedynie podstawowe przykłady z setek dostępnych wzorów.
24
23
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
05
04
03
02
01
08
07
06
Nasz park maszynowy przystosowany jest do tego, aby spełnić wszystkie Państwa wymagania, dzięki czemu wybierając nagrobki granitowe z oferty Zakładu budowlano-kamieniarskiego Janusza Mazurka, będziecie mieli Państwo do czynienia ze znakomitej jakości produktami. Nagrobki wykonać możemy w oparciu o własne wzory, jak również na podstawie projektu czy sugestii Klienta. Oferujemy bezpłatny pomiar, doradztwo oraz wycenę nagrobka. Na koszt nagrobka wpływ ma m.in. jego rozmiar a co za tym idzie ilość użytego kamienia, rodzaj wybranego kamienia i sposób jego wykończenia, jak również dobrane akcesoria (zdjęcia, portrety piaskowane, wazon itd.) Ponadto oferujemy kompleksowe zagospodarowanie otoczenia nagrobka – układanie kostki lub płytek granitowych, montaż ławeczek, itp.
Image module
Image module
Image module
Image module
GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Image
W tym trudnym okresie po stracie bliskiej osoby staramy się zapewnić naszym klientom najbardziej profesjonalną obsługę.
Całodobowo do Państwa dyspozycji funkcjonuje Gorzowski Dom Pogrzebowy, który powstał z inicjatywy trzeciego pokolenia rodziny Mazurek. Łącząc wysiłki i szerokie spektrum możliwości naszych rodzinnych biznesów możemy świadczyć najwyższej jakości kompleksowe usługi pogrzebowe, w troskliwy i godny sposób, przy jednoczesnym poszanowaniu wszystkich wyznań i tradycji. Ten wszechstronnie przygotowany obiekt posiada m.in. własną kaplicę, pokój pożegnań, prosektorium i chłodnię. Dysponujemy salą konsolacyjną, w której organizujemy spotkania po uroczystościach pogrzebowych. W naszej kwiaciarni można zamówić bukiety i wieńce – zarówno na miejscu, jak i na wcześniejsze zlecenie.
dowiedz się więcej
Siedziba firmy

ul. Słowackiego 5, Łupowo
66-450 Bogdaniec
pn – pt 7-17 sob 9-13

Biuro I

Gorzów Wlkp., ul. Żwirowa,
parking przy I bramie cmentarza,
pn – pt 10-17 sob 9-13

Biuro II

Gorzów Wlkp., ul. Żwirowa 21,
przy Gorzowskim Domu Pogrzebowym,
pn – pt 10-17 sob 9-13

Zadzwoń / napisz

t: +48 95 7510 300
f: +48 95 7510 400

e: biuro@mazurek-granity.pl